O nas

Od lat dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i wykonawstwa konstrukcji

Historia firmy

Nasza firma, Pasjona sp. z o.o. jest obecna na rynku konstrukcji stalowych od 2015 roku. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonawstwem różnego typu konstrukcji stalowych – budowlanych i przemysłowych.

Nasza działalność opiera się na wiedzy, kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu założycieli. Od chwili powstania konsekwentnie rozwijamy naszą działalność, poszerzając możliwości technologiczne, ofertę i zakres produkcji.

Pasjona sp. z o.o. to przede wszystkim: wysokie standardy jakości, terminowe realizacje, precyzyjni projektanci oraz wysoka estetyka i jakość wykonania. Potwierdzają to liczne certyfikaty jakości: ISO9001:2015, ISO3834-2005, ISO3834-2007, PN-EN 1090-1, PN-EN1090-2, PN-EN 3834-2.

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeszowie, ale zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Opatkowicach, na terenie gminy Proszowice w Województwie Małopolskim.

wartości marki

W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, narzędzia i maszyny. Dbamy
o standardy jakości oraz chętnie wprowadzamy nowe technologie i innowacje. Te wszystkie elementy wynikają z tożsamości naszej marki oraz wartości, które nam przyświecają.

Misja

Zapewnienie funkcjonalnych, bezpiecznych i wysokiej jakości rozwiązań z zakresu produkcji konstrukcji stalowych, które zagwarantują ciągłą satysfakcję naszych klientów.

Wizja

Zdobycie pozycji jednego z wiodących producentów konstrukcji stalowych w Polsce południowo-wschodniej. Ciągłe rozszerzanie portfolio produktów i usług o nowe, zaawansowane technologicznie, i innowacyjne rozwiązania, zgodne z wymaganiami klientów i potrzebami rynku.

Wartości marki

Co wyróżnia naszą firmę? Poznaj nasze wartości!

Jakość

Jesteśmy znani z dbałości o szczegóły. Nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że wszystkie wyprodukowane przez nas konstrukcje spełniają najwyższe normy jakości. Potwierdzają to liczne certyfikaty nadane przez Polski Rejestr Statków, a także normy: ISO9001:2015, ISO3834-2005, ISO3834-2007, PN-EN 1090-1, PN-EN1090-2, PN-EN 3834-2.

Technologia

W naszej pracy sięgamy po nowoczesne i sprawdzone technologie, aby naszym klientom dostarczyć wysokiej klasy, funkcjonalne rozwiązania. Pozwala nam na to nasze rozwinięte zaplecze technologiczne. W firmie Pasjona sp. z o.o. dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni 1200 m2, niezawodną suwnicą 6,3 tony do prefabrykacji konstrukcji stalowych oraz urządzeniem CNC o źródle Ultra-Cut 200 XT z kompatybilnym stołem Swift-Cut.

Bezpieczeństwo

W naszej pracy bardzo mocno stawiamy na bezpieczeństwo. Dlatego BHP w Pasjona sp. z o.o. to podstawa. O nacisku, jaki kładziemy na przestrzeganie odpowiednich norm bezpieczeństwa świadczy bezwypadkowa historia firmy.

Terminowość

Wiemy, że w biznesie czas – to pieniądz. Dlatego, jeśli zobowiązujemy się realizacji danego zlecenia, nasi klienci mogą liczyć na pełną terminowość. Dbamy o zachowanie bezpiecznych marginesów czasowych, tak aby nawet niezależne od nas poślizgi w miarę możliwości nie wpływały na opóźnienia pracy.

Współpraca

W naszej firmie stawiamy na pracę zespołową. Nad całym procesem – od powstania projektu po generalne wykonawstwo czuwa sztab wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów: projektantów i inżynierów wraz z ekipami monterskimi. Partnerskie podejście cechuje także nasze relacje z klientami. Zawsze stawiamy na uczciwe, transparentne i elastyczne podejście. Tak, by jak najlepiej dopasować się do oczekiwań naszych Partnerów.

Dzięki temu, że wdrażamy nasze wartości do codziennej pracy,
nasze realizacje spełniają oczekiwania nawet najbardziej
wymagających klientów oraz cieszą się uznaniem w branży.

Realizacje

PRODUKCJA

Wszystkie produkowane przez nas konstrukcje stalowe powstają w oparciu o wysokie standardy jakości. Nasze możliwości produkcyjne sięgają aż do 70-100 ton, miesięcznego przerobu.

Poznaj wybrane pozycje z naszej oferty:

  • Konstrukcje nośne i budowlane
  • Lekkie konstrukcje techniczne
  • Hale i wiaty
  • Konstrukcje dachów stalowych
  • Mosty i kładki
  • Podesty pod maszyny i urządzenia
  • Konstrukcje pod wentylacje przemysłowe
  • Wieże i konstrukcje masztów
  • Urządzenia pływające i oczyszczalnie
  • Trybuny oraz obiekty specjalne.

A także: usługi cięcia plazmowego 2D w technologii HD (wąskostrumieniowej)