Praca spawacz/ślusarz/operator cnc

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych działającym od 2014 roku.
OD 8 LAT Z PASJĄ REALIZUJEMY PROJEKTY W CAŁEJ POLSCE.

W związku z nowymi projektami i rozwojem działalności
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opatkowice 146, 32-100 Proszowice

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B wg. preferencji kandydata
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział w interesujących projektach pozwalający na szybki rozwój zawodowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • przyjazną atmosferę
  • komfortowe warunki pracy

OPERATOR CNC

Zakres obowiązków

  • Umiejętność obsługi maszyny CNC
  • Obróbka elementów na CNC
  • Modyfikacja programów CNC
  • Dobór parametrów obróbki
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Kontrola jakości wykonanych detali
  • Bieżąca konserwacja maszyny
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (istnieje możliwość przyuczenia)
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dokładność oraz precyzyjność podczas wykonywania zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

Ślusarz

  • Składanie elementów konstrukcyjnych w oparciu o rysunek techniczny
  • Współpraca z kierownikiem produkcji oraz technologiem

Wymagania

Spawacz

  • Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG

Wymagania

  • Spawanie konstrukcji stalowych oraz rur.
  • Drobne modernizacje wymagające spawania.
  • Składanie konstrukcji stalowych
  • Przygotowanie elementów do spawania poprzez szlifowanie, cięcie;
  • Montaż elementów do spawania zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną